Gramy dla Was już od 1998r. Znacie nas z takich hitów między innymi jak “Bania u Cygana”, “Jedziemy na maxa”,”Gdy zgaśnie słońce”, Nie stało się nic”,”Bik Brader”, “Kazah czok” i wielu innych ☺

        ZERO, jako Ikona polskiego dance, zaprzeczyła teorii, że tylko media są w stanie wypromować legendę. Od USA przez Azję i po Europę DJ-e zarażali Banią swoich klubowiczów, co ciekawe, nie tylko polskiego pochodzenia.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

        Banie można było usłyszeć w wielu filmach np. “Wyjazd integracyjny” czy Koreańskim sitkomie.  Lijnk do filmu.

        W tym miejscu wypada się pochwalić iż Bania jako jedyny polski utwór (śpiewany po polsku) był na pierwszym miejscu amerykańskiej listy przebojów radia ENERGY 92,75 jak dotąd nikomu nie udało się tego osiągnąć ☺ śmiesznie było słuchać jak amerykanie próbują śpiewać po polsku.  Tu jest to fajnie opisane :-)

        Radio ENERGY wydało także swoją kompilację, gdzie na trackliście “Bania U Cygana” znajduje się zaraz obok “Played-A-Live” Safri Duo.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Drugim singlem "Jedziemy na maxa "złamaliśmy serca naszym krytykom twierdzącym, że Zero to zespół jednego przeboju, "Jedziemy na maxa " zebrało wiele nagród oraz uznanie fanów (Przebój roku dyskotek 1998)

        Na przestrzeni lat skład ewoluował: Łysy, Max, Cygan – to pierwsza ekipa ojców założycieli.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

         W 2001 roku, przed wydaniem drugiej płyty 002, z zespołu odszedł Max i zastąpił go Carlos, z którym zrealizowaliśmy hit “Nie stało się nic”, podobno dobrze znany na Ukrainie

I nie tylko ☺

        Teledysk do “Nie stało się nic” zrealizowany zozstał przez młodego, zdolnego reżysera Marcina Wronę - nagrodzonego w maju 2002 nagrodą MTV za Best Student Film na Tribeca Film Festival w Nowym Yorku.

        Carlitko opuścił nas po 5 latach, mistrz sceny dance przez 6 lat stanowił trzon

Bad Boys Blue.

 

        Pomimo tych zawirowań udało nam się pozostać przyjaciółmi, których połączyła muzyka, i tak już pewnie pozostanie. Cały czas się wspieramy i współpracujemy, co pewnie zauważycie na naszym nowym klipie, którego premiera już wkrótce.

        W 2015 roku po nagraniu trzeciej płyty osierocił nas Łysy, mówi ze może wróci.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

         Wraz z wydaniem trzeciej płyty 003 dołączył młody pełen pozytywnej energii Pablo o aksamitnym głosie, który razem z Cyganem stanowią obecny trzon zespołu.

 

        Piosenki na wszystkie płyty ZERO nagrane zostały w studiu ART CAFE gdzie stroną producebcką zajęli się B. Piasecki i Z. Bieniak znani z produkcji takich kapel min. jak UNITED,YAK!,  ART cafe I wielu wielu innych.

 

        Obecne wydanie płyty 003 po raz kolejny objawia nową stronę muzyczną zespołu który gra dla Was już 17 lat. Lata mijają, a nowe pokolenia wciąż odkrywają Banie na nowo.

 

        Byle tylko za mocno w palnik nie dawały!!!!

 

        Niech Bania będzie z Wami!!!

 

001

Lista piosenek

TEKSTY

002

Lista piosenek

TEKSTY

003

Lista piosenek

TEKSTY